Herhangi bir sorunuz için bizi arayın

+90 (533) 779 79 79

BİZ KİMİZ?

ÇELİK DIŞ TİCARET

Bugün lüks konutlar ve işyerleri dendiğinde ilk akla gelen isimlerden olan Çelik Dış Ticaret, 600’ün üzerinde konut ve işyeri inşaatını tamamlamıştır.Merkezi İstanbul Etiler'de bulunan firmamız, teknolojiye oldukça fazla yatırım yapmakta ve inşaat sektörü için geliştirilen dünya teknolojilerini projelerine yansıtmaktadır.

Projeden inşaata, çevre düzenlemesinden sosyal olanaklara kadar her aşamada entegre çalışma modeli kullandık. Farklı yaşam tarzları ve bütçelere göre tasarladığımız projelerde çağdaş mimari ile geleneksel Türk mimarisini sentezleyip, Türk aile yapısının yaşam tarzına uygun mekanlar ürettik.

Teknoloji ve tasarımın büyük uyum içinde yer aldığı Çelik Dış Ticaret sektöründe çıtayı yükseltmiş ve bu başarı bizi her geçen gün bir adım daha ileriye götürecek projelere yönlendirmiştir. Kaliteli üretimiyle bugün önemli bir marka haline gelen Çelik Dış Ticaret bundan sonra da değerlerinden ödün vermeyerek yine dünya standartlarında projeler üretmeye, bu yolla Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir

GÖREVİMİZ

VİZYONUMUZ

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN OLAĞANÜSTÜ SONUÇLAR VERME YETENEĞİMİZ AKILLI EKİBİMİZLE BAŞLAR.

İletişim